موزه آنتالیا + عکس + فیلم

موزه آنتالیا
در این موزه بسیار زیبا می توان با تاریخ، پیشینه و جنبه های فرهنگی آنتالیا آشنا شد و درباره این شهر زیبا بیشتر دانست. این موزه نه تنها تاریخ و پیشینه آنتالیا را جلوه گری میکند بلکه خود نیز از تاریخچه ای شنیدنی برخوردار است.
موزه آنتالیا فضای بسیار بزرگی داشته و بزرگترین موزه در ترکیه محسوب می شود. موزه آنتالیا شامل چهارده سالن نمایش آثار فرهنگی تاریخی، یک گالری فضای باز و بخش های در سالن تاریخ طبیعی این موزه، انواع موجوداتی که در این شهر زندگی می کنند یا فسیل هایی که در کاوش های باستانی آنتالیا به دست آمده اند، به معرض نمایش گذاشته شده است.
 سالن آثار ماقبل از تاریخ جاییست که در آن می توانید آثار به جا مانده از دوران عصر حجر و دوران رومیان را ببینید که شامل آثار یافت شده در حفاری های باستان شناسی نظیر وسایل آشپزخانه یا فسیل های متعدد می باشد.
برخی دیگر از سالن های موزه عبارتند از: سالن اشیاء کوچک که شامل مجموعه ای از آثار شیشه ای مربوط به دوران مختلف می باشد. در سالن مجمسه های سلطنتی می توان مجسمه امپراطوران مختلفی نظیر پلانیکا مگنا را مشاهده کرد که مجسمه وی درست در وسط این سالن قرار داده شده است. همچنین سالن هایی برای نمایش سکه های متعلق به دوران تاریخی مختلف، کاشی ها و موزاییک ها و تابوت های قدیمی نیز در این موزه به چشم می خورد.فرهنگی سنتی دیگری می باشد.
جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.     02188851080

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید