مرکز خرید زورلو استانبول + عکس + فیلم

مرکز خرید زورلو استانبول، بزرگترین مرکز خرید استانبول است، با همتایان خود مانند محل های اقامتی  گلچین شده اش، دفاتر اداری نزدیک به خود، هتلهای لوکس و خیلی بیشتر از اینها موقعیتی عالی را پیدا کرده است. با واردات مهمی از جمله آشپزخانه جیمی، ایتالی و مورینی، بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها در مرکز خرید زورلو یکی از بهترین ها در ترکیه و جهان است.  برای دسترسی آسان، یک ایستگاه مترو اضافی که به خط اصلی متصل است در مرکز خرید زورلو ساخته شده است.

در واقع، مرکز خرید زورلو نخستین ها را  در استانبول و ترکیه دارا می باشد. به طور کلی مانند اولین فروشگاه اپل در ترکیه در این مرکز خرید قرار داده شد. این مرکز خرید، خانه تعدادی از بهترین امضاهای طراحان داخلی و بین المللی مانند واکو، سی او اس، لوئیس ویتون، لانوین و میو میو را می باشد. این مرکز هم بوتیک های لباسهای آماده دارد و هم بوتیک هایی که به صورت سفارشی لباس میدوزند. همچنین میتوانید بسیاری از بوتیکهای اختصاص داده شده به اسباب بازی کودکان، لباس و موارد دیگر را پیدا کنید. به غیر از پوشاک، شما همچنین می توانید پر طرفدارترین دکور خانه –مغازه ای آمریکایی به نام کریت اند بارل را از جمله پاشا باغچه و هارملیکیو را در این مرکز خرید پیدا کنید. شما قادر خواهید بود تا آخرین لوازم الکترونیکی، جواهرات، کفش و لوازم جانبی دیگر را از مرکز خرید زورلو خریداری کنید.

مرکز خرید زورلو، مانند سایر مراکز خرید، سینما دارد و عمدتا فیلم های محبوب آمریکایی و ترکی را پخش می کند. با این حال، شما گاهی اوقات یک فیلم خارجی نادر را در لیست نمایش این سینما پیدا می کنید. در حالی که این مرکز، نمایشگاه ها و فعالیت های خودش را میزبانی می کند، زورلو پرفورمانس ساناتلاری مرکزی (مرکز هنرهای نمایشی) میزبان نمایشهای ترکی بسیاری است همچنان که میزبان نمایش های بین المللی فراوانی از جمله نمایش مکبث تا نمایش موزیکال شرک و دریاچه قو بوده است.

این مرکز خرید در روزهای عادی از ساعت 10 صبح تا ساعت 10 شب باز می باشد.

آدرس این مرکز خرید: Levazım Mahallesi, Koru Sokağı No:2, 34340 Zincirlikuyu/Beşiktaş/Beşiktaş/İstanbul, Turkey

جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه و اقامت در نزدیکی مرکز خرید زورلو استانبول با ما در تماس باشید.    02188851080

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید